O mapkach

Najważniejszą cechą naszych realizacji jest w 100% indywidualny i spersonalizowany projekt.


Każda mapa powstaje według indywidualnego projektu, dostosowanego do Twoich potrzeb i spełniającego Twoje założenia. Dzięki nowoczesnej technologii i bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zrealizować niemalże każdy pomysł, wychodząc daleko poza granice wyobraźni.
 
Fragment mapki z treścią informacyjną dla gości. 

Proponujemy wyjście poza schemat powszechnie dostępnych na rynku, tradycyjnych map i planów miast. Publikacje tego typu nie są przygotowywane z myślą o konkretnym odbiorcy, a kierowane do szerokiego grona, co sprawia, że często cechuje je przesyt treści i grafiki, stają się nieczytelne.

Nasze mapy są "szyte na miarę", dzięki czemu to TY decydujesz, co się na nich znajdzie. Sam określasz motyw przewodni, wybierasz stylistykę, kolory i grafikę mapy oraz elementy informacyjne np. parkingi, linie komunikacyjne i przystanki, place zabaw etc. 
 • Indywidualne mapy okolicznościowe to idealne dopełnienie wszelkiego rodzaju zaproszeń (weselnych, na imprezy rodzinne, wyjazdy integracyjne, czy spotkania biznesowe) bez konieczności zamawiania ich indywidualnych projektów. Możliwość zastosowania dowolnych elementów ozdobnych mapy (począwszy od kolorystyki, poprzez odpowiedni dobór czcionek i grafiki, a skończywszy na kształcie i formie mapy) sprawia, że doskonale współgrają one z motywem przewodnim każdej uroczystości.   
  W swoim dorobku mamy mapy na egzotyczne wesela, mapy w formie ozdobnych ramek do zdjęć, starego pergaminu (popularny motyw weselny), czy np. w komiksowej stylizacji. 
  Przykłady naszych realizacji znajdą Państwo w zakładce Galeria
Przykład oznaczenia dworca kolejowego, przystanku autobusowego oraz tras przejścia.Kompendium najważniejszych informacji o uroczystości.  Indywidualnie zaprojektowane mapy to znacznie więcej niż tylko prezentacja lokalizacji ceremonii oraz przyjęcia weselnego. Umieszczenie informacji o zakwaterowaniu gości oraz wskazówki dojazdu różnymi środkami lokomocji dają pewność, że każda zaproszona osoba będzie łatwo mogła zaplanować swój udział w Państwa uroczystości. Dodatkowo, jeśli wiemy np., że goście planują przybycie pociągiem możemy zaznaczyć na mapie dworzec kolejowy, postój taksówek wraz z numerami telefonów, czy czas potrzebny na pokonanie danego odcinka pieszo. Oprócz tego mapki zawierają podstawowe wiadomości o Państwa wydarzeniu i jego przebiegu, co pozwala uniknąć tych samych pytań od każdego zaproszonego gościa, zaoszczędzając czas i cierpliwość. Aby uatrakcyjnić pobyt zaproszonym osobom proponujemy również umieszczenie informacji o miejscach wartych odwiedzenia w okolicy Państwa uroczystości np. ciekawych obiektach, muzeach, parkach zabaw dla dzieci itp.
Informacje dla gości w formie opisu na mapce.


 
  Informacje dla gości zebrane w jednym miejscu.
 • Wyjątkowy i niecodzienny produkt, który wyróżni Twoją uroczystość w tłumie. Indywidualnie zaprojektowana mapka jest gwarancją niepowtarzalności - masz pewność, że nikt inny nie będzie miał takiej samej
 • Idealne na ślubne strony www. 
  Idąc z duchem czasu, nasze projekty oferujemy nie tylko w formie drukowanej, ale również w postaci cyfrowej, gotowe do umieszczenia na Państwa stronie www  • Doskonała pamiątka dla gości.
  Wysoka wartość artystyczna i niemalże nieskończone możliwości wydruku na różnego rodzaju materiałach (np. na płótnie) sprawiają, że indywidualnie zaprojektowane mapy stanowią doskonałą pamiątkę dla pary młodej, jak i obecnych na przyjęciu gości    
 • Wysoka jakość i profesjonalizm wykonania.
  Dzięki współpracy doświadczonych kartografów i projektantów graficznych otrzymują Państwo gwarancję usług na najwyższym poziomie
 • Bazą każdego projektu jest najnowszy podkład kartograficzny, dzięki czemu goście już nigdy nie zostaną zaskoczeni rondem, "którego w atlasie nie było"

Jako dodatkowe ułatwienie - zarówno dla Gości, jak i dla Państwa - oferujemy możliwość umieszczenia na odwrocie dodatkowych instrukcji ułatwiających dojazd do punktu docelowego. Takie instrukcje zawierają między innymi: zawsze aktualną numerację dróg, nazwy rond, ulic i placów, informacje drogowskazowe oraz współrzędne GPS.


Przykład instrukcji dojazdu


Indywidualne mapy okolicznościowe nie tylko wskazują drogę do celu. Wszystkie informacje, które do tej pory najczęściej musieliśmy przekazywać z osobna, telefonicznie, każdej zaproszonej osobie, możemy od teraz w prosty sposób zawrzeć w jednym miejscu w formie gustownej mapki, która jednocześnie pozostanie wspaniałą pamiątką z Państwa uroczystości. Jest to niewątpliwie rozwiązanie bardzo praktyczne, wygodne i eleganckie, pozwalające zaoszczędzić  zarówno Państwa czas, jak i pieniądze.Projekty prezentowane na stronie mapkislubne.blogspot.com stanowią własność intelektualną firmy Star-Graf Agnieszka Aurelia Marczak i na tej podstawie pozostają chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich rozpowszechnianie, powielanie, edycja i próby odsprzedaży są surowo wzbronione i wymagają stosownych pozwoleń autora.