Zaproszenia

Szukasz wyjątkowych i niepowtarzalnych zaproszeń ślubnych? Jesteś zainteresowany indywidualnym projektem, ale nie chcesz wydawać fortuny na jego realizację? Specjalnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy nową ekonomiczną ofertę.

Już teraz zamawiając dowolny projekt mapy, mają Państwo możliwość otrzymania dopasowanego do niej projektu zaproszenia GRATIS *. Oba elementy zostaną przygotowane na jednym arkuszu w wybranym przez Państwa formacie (np. 2 x A6 składanym do A6). 

Przykład promocyjnej realizacji zaproszenia z mapką


Oryginalne zaproszenie z "mapą skarbów"


Projekt ten jest połączeniem klasycznego zaproszenia oraz mapki dojazdu, dzięki czemu koszty wydruku zostają znacznie obniżone. Dodatkowo, w cenie projektu mają Państwo możliwość umieszczenia dowolnego tekstu zaproszenia.

Indywidualna mapka z elementami ozdobnymi


Przykładowe zaproszenie z ozdobną mapką


Tych z Państwa, którzy zainteresowani są indywidualnym projektem zaproszenia o wyjątkowym charakterze i wykonanym w formie odmiennej od zwykłych, masowo produkowanych zaproszeń ślubnych - zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 692 520 062, oraz mailowego: mapkislubne@gmail.com.
Chętnie służymy pomocą i radą również w projektach dodatków weselnych oraz całej papeterii ślubnej.


* Promocja dotyczy projektu zaproszenia i mapki przygotowywanych do druku na jednym arkuszu np. w formacie 2 x DL składanym do DL, 140 x 140 mm wydruk dwustronny (1sza strona - zaproszenie, 2ga strona - mapka). Koszt usługi zależny jest od stopnia skomplikowania projektu. W przypadku wymagających projektów możliwe jest naliczenie dodatkowej opłaty.