FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda proces realizacji zamówienia?
Po otrzymaniu Państwa zamówienia (drogą mailową mapkislubne@gmail.com lub poprzez formularz zamówienia) w ciągu kilku dni roboczych skontaktuje się z Państwem jeden z naszych projektantów, celem ustalenia, bądź potwierdzenia szczegółów Państwa projektu oraz przedstawienia dokładnej jego wyceny. Po tych wstępnych ustaleniach proszeni są Państwo o wniesienie należności za zamawiany projekt. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym otrzymają Państwo potwierdzenie dokonanej wpłaty a nasz projektant przystąpi do realizacji Państwa zamówienia. W ciągu 14 dni na podany adres mailowy otrzymają Państwo wstępny projekt. Po zapoznaniu się z nim mają Państwo możliwość przedstawienia pomysłu ewentualnych poprawek i uwag. Po obustronnej akceptacji, projektant przystępuje do realizacji poprawek. Termin ich realizacji wynosi minimum 7 dni i jest zależny od stopnia ingerencji w projekt. Następnie gotowy projekt z naniesionymi poprawkami zostaje ponownie przesłany do Państwa drogą mailową celem ostatecznej akceptacji. Po otrzymaniu projektu, mają Państwo jeszcze możliwość wniesienia drobnych poprawek (np. rozmieszczenie tekstu, elementów graficznych, wielkość liter, charakter czcionki itp.). Na tym etapie prosimy o dokładne upewnienie się, że cały projekt spełnia Państwa oczekiwania oraz o odesłanie informacji o akceptacji końcowej wersji projektu. Po otrzymaniu Państwa akceptacji, projektant przesyła Państwu drogą mailową gotowy do druku projekt oraz w przypadku zamówienia opcji z wydrukiem, drogą listową wydrukowany projekt. Do każdego zamówionego produktu dołączany jest dokument sprzedaży.

Jak długo trwa realizacja złożonego zamówienia?
Czas realizacji zamówienia zależy od stopnia skomplikowania projektu. Standardowo wynosi on 3 - 5 tygodni, liczone od momentu zaksięgowania wpłaty wstępnej na naszym rachunku bankowym do chwili otrzymania przez Państwa gotowego projektu.

Potrzebny mi projekt "na wczoraj". Czy opracujecie go dla mnie szybciej?
Oczywiście. Specjalnie na wypadek takich sytuacji wprowadziliśmy usługę Ekspresowego Projektu, polegającą na przygotowaniu wstępnego projektu w skróconym czasie (do 3 dni roboczych, liczone od zaksięgowania należności na naszym firmowym rachunku bankowym). Koszt tej usługi wynosi dodatkowo 100 zł. Zamówienia na Ekspresowy Projekt prosimy składać telefonicznie pod numerem: +48 692 520 062.

Kiedy najlepiej zamówić projekt?
Do wykonania Państwa indywidualnej mapy okolicznościowej niezbędne będzie kilka informacji, jak wybrane przez Państwa lokalizacje, szczegóły uroczystości (data i godzina), czy styl planowanej imprezy. Niezwykle pomocnym jest również, jeśli mają już Państwo wybrane zaproszenia (w ten sposób możemy łatwo dopasować projekt Państwa mapy do wielkości koperty). Jeżeli nie znaleźli Państwo jeszcze idealnych zaproszeń, chętnie służymy pomocą w ich indywidualnym projekcie. Planując wysłanie zaproszeń na około 3 miesiące przed ślubem, zalecamy złożenie zamówienia na przynajmniej 2 miesiące wcześniej. W ten sposób rezerwują sobie Państwo "lekki zapas" na wypadek nieprzewidzianych okoliczności. Oczywiście jeśli znają Państwo szczegóły swojej uroczystości wcześniej, najlepiej już wtedy dokonać zamówienia.

Czy mogę zrezygnować z zamówienia, które już złożyłem? Czy odzyskam wtedy wpłaconą już kwotę?
Na każdym etapie realizacji mogą Państwo zrezygnować z zamówienia. Rozumiemy, że życie może przynieść różne nieplanowane sytuacje i nie robimy z tego tytułu żadnych przeszkód. Jednakże każdy projekt realizowany jest przez nas indywidualnie, w związku z tym nie możemy zaoferować zwrotu kosztów już poniesionych celem realizacji Państwa zamówienia. Istnieje możliwość zwrotu kosztów wydruku, jeśli proces wydruku nie został rozpoczęty. 


Czy projektujecie również inne elementy papeterii ślubnej?
Tak, tak i jeszcze raz tak. :) Specjalizujemy się w indywidualnych projektach map okolicznościowych, ale mamy również doświadczenie w projektowaniu zaproszeń i całych kompletów papeterii ślubnej. Z miłą chęcią zaprojektujemy coś również dla Państwa.